Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly

Satelitní televize Digi TV a internetová televize Digi2GO se od prvního dubna 2020 představí divákům pod společným názvem Telly TV. Stávající zákazníci mohou nadále beze změny využívat stávající nabídku, nebo se rozhodnout ke změně a jednoduše přejít na novou služby Telly. Pro všechny nové zákazníky má Telly TV připravenou uživatelsky i cenově zajímavou nabídku, která přináší bohatou televizní zábavu na obrazovky všech televizorů.

Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly

Z nabídky satelitní a internetové televize Telly můžete aktuálně vybírat ze tří balíčků označených Malý, Střední a Velký, které se vzájemně liší množstvím i skladbou TV kanálů. Zároveň lze samostatně dokoupit také speciální balíček se zaměřením na filmovou zábavu v podobě oblíbených stanic z rodiny HBO nebo i sportovní balíček, který mimo jiné nabízí elitní fotbalové soutěže jako Premier League, LaLiga, Bundesliga či Serie A.

Všechny pořady na internetové televizi Telly budete nově sledovat s úsporným kodekem H.265, který oproti Digi TV / Digi2GO přináší poloviční zátěž na vaše internetové připojení. V budoucnu tak bude snadné přijít s IPTV službou, která přinese vysoké 4K UHD rozlišení do vašich obývacích pokojů. Kromě toho se pak můžete těšit na vylepšenou aplikaci pro vaše mobilní telefony a tablety se systémem iOS či Android včetně Smart TV Samsung, která přináší nový design a zároveň uživatelsky intuitivnější ovládání.

Tématické články

Vyzkoušejte ještě dnes IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

S televizí přes internet Telly TV si na maximum užijete programový balíček pro všechny sportovní fandy


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz