Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené stanice na obrazovce TV, notebooku, smartphonu i tabletu

V České republice dochází na přelomu roku 2019 až 2020 (podle regionu) k ukončení současného pozemního digitálního vysílání DVB-T, které pak bude nahrazeno novým formátem DVB-T2. S přechodem na novou platformu ovšem přichází zároveň i nutný nákup nových zařízení v podobě televizoru či cenově dostupnějšího set-top boxu s podporou formátu DVB-T2 / HEVC, se kterými i nadále můžete bezplatně přijímat televizní signál přes terestrickou anténu.

Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T?

Pokud ovšem nechcete investovat do nové techniky a máte k dispozici stabilní internetové připojení, pak můžete pozemní vysílání jednoduše nahradit televizí přes internet (IPTV). Oproti terestrickému či satelitnímu vysílání získáte nejen bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů, ale i celou řadu nadčasových funkcí, se kterými se k běžnému vysílání už nebudete chtít vrátit. S televizí přes internet si kdykoliv pozastavíte aktuálně vysílaný pořad či jej přehrajete zcela od začátku, v archivu IPTV operátora máte k dispozici nedávno odvysílané pořady a počítat můžete s podporou HD rozlišení u řady kanálů. Všechny výhody televize přes internet najdete na samostatné stránce.

Služby internetové televize jsou ovšem oproti klasickému pozemnímu vysílání zpoplatněny a začínají už pod hranicí 100 Kč měsíčně. Prozkoumejte nabídku IPTV poskytovatelů působících na trhu a srovnejte jejich akční nabídky. V řadě případů můžete otestovat moderní televizi přes internet za zvýhodněnou cenu nebo dokonce i zdarma a zcela nezávazně.

Tématické články

Je lepší sledovat televizi přes klasické pozemní vysílání DVB-T2, kabelovou TV, oblíbenou satelitní televizi nebo IPTV?

Vyberte si nejlevnější IPTV službu na trhu a sledujte oblíbené TV programy současně na televizi, počítači a mobilu

Vychutnejte si naplno digitální zábavu ve vašem obývacím pokoji na velké obrazovce nového moderního televizoru

Prozkoumejte recenze internetových televizí a vyberte nejlepší způsob, jak sledovat televizní vysílání na Smart TV, počítači, mobilu nebo tabletu


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz