Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Vychutnejte si naplno digitální zábavu ve vašem obývacím pokoji na velké obrazovce nového moderního televizoru

Pokud pravidelně využíváte nebo se chystáte vyzkoušet moderní televizi přes internet (IPTV) s desítkami zajímavých programů a celou řadou nadčasových funkcí, pak si tuto digitální zábavu nejlépe vychutnáte na rozměrné obrazovce moderního televizoru s realistickým obrazem, vynikajícím podáním barev, a to včetně podpory HD rozlišení, který maximálně prohloubí váš divácký zážitek.

Vychutnejte si internetovou televizi na velké obrazovce Smart TV

Chytré televizory značky Samsung s rokem výroby 2016 a novější můžete po připojení k internetu díky dostupným Smart TV aplikacím v prostředí Samsung Store začít jednoduše používat ve spojení s televizí přes internet Skylink Live TV, internetovou televizí Lepší TV, oblíbenou moderní IPTV službou Digi TV či digitální televizí O2 TV včetně televizní služby Kuki a Sledování TV.

Prostřednictvím chytrých aplikací určených pro oblíbené Smart TV LG můžete bez nutnosti dalšího zařízení (IPTV set-top boxy apod.) začít velmi jednoduše sledovat internetovou televizi Sledování TV, televizi přes internet Lepší TV či IPTV televizi Skylink Live TV nebo televizní službu Kuki a Zapni TV. Všechny aplikace najdete po připojení k internetu v prostředí LG Store.

Pokud si vyberete některou z nejnovějších Smart TV (Samsung, LG...) získáte nejenom maximální kvalitu obrazu, ale také přímou podporu pro nejoblíbenější IPTV služby. Připojením nového televizoru k internetu a stažení aplikace pro vybranou internetovou televizi pak můžete sledovat bohatou nabídku českých, slovenských i zahraniční TV programů a zároveň tak naplno využívat všechny moderní funkce spojené se zpětným zhlédnutím u všech nedávno odvysílaných televizních pořadů (filmy, seriály, dokumenty, zpravodajství, sport apod.).

Tématické články

Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T? Využijte televizi přes internet a sledujte všechny oblíbené stanice na obrazovce TV, notebooku, smartphonu i tabletu

Je lepší sledovat televizi přes klasické pozemní vysílání DVB-T2, kabelovou TV, oblíbenou satelitní televizi nebo IPTV?

Prozkoumejte recenze internetových televizí a vyberte nejlepší způsob, jak sledovat televizní vysílání na Smart TV, počítači, mobilu nebo tabletu


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz