Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Nenechte si ujít nejlepší světový fotbal i tenis na kanálu Premier Sport, který můžete sledovat na internetové TV Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV společně s řadou dalších sportovních stanic na 3 měsíce zdarma

S novým placeným sportovním kanálem Premier Sport budete vedle nejvyšší anglické fotbalové ligy Premier League pravidelně sledovat i přenosy druhé nejvyšší anglické ligy Sky Bet Championship a skotské nejvyšší Premiership. Můžete se tak těšit na přímé přenosy, záznamy, magazíny a studia z opravdu atraktivní anglické fotbalové soutěže, které ocení každý sportovní fanoušek.

Nejlepší světový fotbal i tenis na sportovních kanálech Premier Sport a Digi Sport

Společnost Digi TV je už několik let držitelem vysílacích práv k anglické lize Premier League pro Českou i Slovenskou republiku a nově zakoupila práva i pro následující tři sezóny. Společně s nejžádanější fotbalovou ligou Premier League nadále vlastní vysílací práva na španělskou La Ligu, první německou Bundesligu, italskou Serii A nebo anglický pohár FA Cup, které si vychutnáte naplno na sportovních kanálech Premier Sport a Digi Sport v pohodlí vašeho domova na obrazovce televizoru v lákavé HD kvalitě.

Pokud si navíc nevystačíte s bohatým fotbalovým maratonem, pak z nabídky sportovních kanálů Premier Sport a Digi Sport můžete sledovat i celou řadu tenisových turnajů ATP Masters 1000, ATP 500 Series, ATP 250 Series nebo turnaj mistrů ATP World Tour Finals. Sportovní stanice řady Digi Sport navíc nabízí i spoustu dalších sportovních zážitků (WTA, Ligue 1, NHL, Enfusion Live, Speedway GP, Formule 1, Rallycross, Sidecarcross, ale i další sporty.

Všechny dostupné sportovní kanály Premier Sport a Digi Sport si pak naplno užijete v atraktivní HD kvalitě na internetové televizi Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV ve výhodné akci na 3 měsíce zdarma. Prémiové sportovní TV kanály najdete v tématickém balíčku Sport nebo v programovém tarifu Maxi.

Tématické články

Využijte vaše stávající připojení k internetu a vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma

Získejte u Digi2GO filmovou a seriálovou stanici HBO na půl roku zdarma jako atraktivní bonus

Využijte Černý pátek pro objednání balíčku Maxi u satelitní a internetové televize Digi TV jen za 599 Kč, po celou dobu dvouletého úvazku tak měsíčně ušetříte 250 Kč


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz