Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Získejte u Digi2GO filmovou a seriálovou stanici HBO na půl roku zdarma jako atraktivní bonus

Pokud u internetové televize Digi2GO objednáte prémiový balíček HBO, který obsahuje stanice HBO HD, HBO2 HD a HBO3 HD získáte prvních šest měsíců jako bonus zdarma. Běžná cena prémiové stanice HBO je 199 Kč měsíčně. Nabídku doplňkového balíčku HBO mohou využít stávající i noví zákazníci se základním balíčkem při uzavření či prodloužení smlouvy na dvouleté období. Součástí balíčku není neomezený přístup ke kanálu HBO z počítače, mobilu a tabletu v podobě online služby HBO Go, kterou lze získat za 49 Kč měsíčně.

Získejte u Digi2GO prémiovou stanici HBO na půl roku zdarma jako bonus

Na kanálech z rodiny HBO (HBO, HBO2, HBO3) můžete zcela bez komerčních reklam sledovat filmové blockbustery a nejnovější seriály z vlastní i zahraniční produkce. Aktuálně tak na obrazovce televize uvidíte oblíbené seriály jako Hry o trůny, Temný případ, Westworld, Hráči, Zpřítomnělí a mnohé další.

Tématické články

Využijte vaše stávající připojení k internetu a vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma

Nenechte si ujít nejlepší světový fotbal i tenis na kanálu Premier Sport, který můžete sledovat na internetové TV Digi2GO společně s řadou dalších sportovních stanic na 3 měsíce zdarma

Využijte Černý pátek pro objednání balíčku Maxi u satelitní a internetové televize Digi TV jen za 599 Kč, po celou dobu dvouletého úvazku tak měsíčně ušetříte 250 Kč


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz