Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Využijte Černý pátek pro objednání balíčku Maxi u satelitní a internetové televize Digi TV jen za 599 Kč, po celou dobu dvouletého úvazku tak měsíčně ušetříte 250 Kč

Při objednání televizního balíčku Maxi v období 9. až 22. září 2019 získáte kompletní nabídku 110 programů (z toho 64 kanálů v HD) pouze za cenu 599 Kč měsíčně. Obvyklá cena tohoto balíčku přitom je 849 Kč měsíčně. Během dvouletého úvazku tak celkově ušetříte 6000 Kč (250 Kč měsíčně). Nabídka Černý Maxi pátek se týká nejen nových, ale i stávajících zákazníků Digi TV, kteří dosud Maxi balíček nevyužívají.

Využijte Černý pátek pro výhodné objednání balíčku Maxi u digitální televize Digi TV

Televizní balíček Maxi dostupný u satelitní nebo internetové televize Digi TV nabízí všeobecné, filmové, dokumentární, zpravodajské, dětské, hudební nebo erotické kanály. Sledovat můžete prémiové nebo atraktivní sportovní stanice s nabídkou kvalitního sportu. S TV balíčkem Maxi od společnosti Digi TV se tak před televizní obrazovkou spolehlivě zabaví nejen každý člen vaší rodiny, ale zároveň také nároční filmoví znalci i největší sportovní fanoušci.

Tématické články

Využijte vaše stávající připojení k internetu a vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma

Nenechte si ujít nejlepší světový fotbal i tenis na kanálu Premier Sport, který můžete sledovat na internetové TV Digi2GO společně s řadou dalších sportovních stanic na 3 měsíce zdarma

Získejte u Digi2GO filmovou a seriálovou stanici HBO na půl roku zdarma jako atraktivní bonus


Televize přes internet nezávazně na 30 dní
Užijte si už dnes bohatou televizní zábavu přes internet kdekoliv po celé ČR...

Vyzkoušet IPTV zdarma


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 TelevizePresInternet.cz