Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Začněte ještě dnes zdarma sledovat moderní internetovou televizi

Nejste si jisti výběrem IPTV / OTT poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich rozšířené funkce

Vyzkoušejte internetovou televizi Telly TV s nabídkou více než 100 kanálů až na 4 týdny zcela zdarma a bez závazků
Internetová televize Telly zdarma na 4 týdny

Telly TV je moderní internetová televize, která nabízí přes 100 rozmanitých a oblíbených TV kanálů, které budete sledovat na pár kliknutí. Stačí jen vyplnit velmi jednoduchý formulář a na e-mail obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly, a to včetně přihlašovacích údajů. Tím získáte přístup do kompletní nabídky středního balíčku na 14 dní zdarma. Zkušební období můžete navíc zdarma prodloužit o další 2 týdny vyplněním dotazníku... více informací.

Využijte se Skylink Live TV televizní zábavu přes internet kdekoliv v celé EU na 7 dní zdarma
Televize přes internet Skylink Live TV zdarma na 7 dní

Satelitní a internetová televize Skylink nabízí balíček televize přes internet s názvem Multi na prvních 7 dní zcela zdarma. Po jejich uplynutí následujících 6 měsíců platíte v akci jen 199 Kč měsíčně. A teprve potom hradíte TV službu za běžnou cenu 249 Kč měsíčně. Se Skylinkem získáte přístup k více než 60 televizním programům, které můžete sledovat i 7 dní zpětně včetně možnosti okamžitého spuštění právě běžícího pořadu od začátku... více informací.

Vyberte si jakýkoliv TV tarif internetové televize Kuki bez závazku a dívejte se na telku 2 týdny zadarmo
Internetová televize Kuki zdarma na 2 týdny

S internetovou televizí Kuki budete sledovat desítky rozmanitých TV kanálů v HD rozlišení na mobilním telefonu, v prohlížeči počítače nebo chytré televizi kdekoliv v ČR, a to až 7 dní zpětně. Potřebujete jen internetové připojení od libovolného poskytovatele s rychlostí alespoň 2 Mbps. Ještě dnes si vyberte některý z dostupných Kuki tarifů a dívejte se na telku 2 týdny zcela zdarma. Kuki nezatěžují žádné smlouvy nebo výpovědní lhůty... více informací.

Objevte překvapivou volnost s Nordic TV a vyzkoušejte moderní internetovou televizi na jeden měsíc zdarma
Internetová televize Nordic TV zdarma na 1 měsíc

Při výběru balíčku Nordic TV HD nebo Nordic TV HD Plus obdržíte u digitální televize Nordic TV první měsíc zcela zdarma. S internetovou televizí budete bezplatně sledovat v mobilu, tabletu nebo notebooku až 120 kanálů v nejlepší kvalitě. K tomu se připravte i na zpětné přehrávání pořadů až 7 dnů od jejich odvysílání a možnost nahrávání až 120 hodin pořadů. Plně k dispozici máte i volitelné balíčky se zaměřením na sport, filmy, dokumenty... více informací.


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz