Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Prozkoumejte aktuální slevy a využijte televizní služby v akční nabídce

Pospěšte si, než vyprší všechny IPTV služby nabízené momentálně v akci za zvýhodněnou cenu

Nalaďte si telku Telly TV, která nic neskrývá a jednoduše získejte 3 měsíce naplno, a to včetně dárkového balíčku
Nalaďte si telku Telly TV a jednoduše získejte 3 měsíce naplno včetně dárkového balíčku

S oblíbenou internetovou televizí Telly TV (dříve Digi TV) získáte v akci 3 měsíce sledování naplno. Klidně si tak můžete vybrat nejlevnější televizní balíček a tři měsíce sledovat plnou programovou nabídku, ve které najdete přes 120 TV programů (z toho cca 70 kanálů budete sledovat v HD kvalitě). IPTV služba Telly TV před vámi nic neskrývá, proto si moderní TV zábavu snadno vychutnáte zcela bez závazku. Naprostou samozřejmostí digitální TV je archiv vysílání s možností zpětného zhlédnutí již odvysílaných filmů až 7 dní zpětně, nahrávání vybraných pořadů, pauza v živém vysílání i přetáčení nebo schopnost sledování TV až na 4 zařízeních najednou... celý článek.

Pokud využíváte pevné připojení k internetu od Vodafonu, pak při objednání Vodafone TV můžete získat až 50% slevu
Získejte slevu na novou digitální televizi Vodafone TV

Pro používání nové digitální televize Vodafone TV potřebujete pouze stabilní internetové připojení s minimální rychlostí 3 Mb/s při sledování v SD rozlišení (7 Mb/s v HD kvalitě) od jakéhokoliv internetového poskytovatele. Nicméně u internetu od Vodafone nebo UPC můžete získat digitální televizi Vodafone TV až s 50% slevou. Nejlevnější televizní balíček Klasik tak budete sledovat za 150 Kč měsíčně namísto 299 Kč, střední tarif Komfort za 300 Kč namísto 499 Kč a nejvyšší balíček Komplet za 600 Kč namísto 899 Kč. Ve všech cenách je již zahrnuto 70 Kč za pronájem dodávaného IPTV set-top boxu... celý článek.

Využijte zaváděcí cenu a zajímavé bonusové balíčky pro všechny nové uživatele IPTV služby NejPřipojení TV
Využijte zaváděcí cenu a bonusové balíčky pro nové uživatele IPTV služby NejPřipojení TV

Pro všechny nové zákazníky IPTV služby NejPřipojení TV je pak připravena zaváděcí cena 169 Kč měsíčně, za kterou získáte přístup k cca 65 oblíbeným televizním programům (z toho přes 39 stanic budete sledovat v HD kvalitě). Jestliže u internetové televize od NejPřipojení.cz využijete časově omezenou akci, potom vám tato cena zůstane napořád (běžná cena TV tarifu je 199 Kč). Po dobu akce zároveň získáte všechny doplňkové balíčky na 3 měsíce zcela zdarma! Jedná se přibližně o dalších cca 50 zábavných televizních kanálů z řad sportovních, filmových, dětských i dokumentárních balíčků... celý článek.

Užijte si bohatou televizní zábavu se Skylink Live TV přímo v televizi, počítači, tabletu nebo mobilu na měsíc zdarma a zcela bez nutnosti použití satelitního vybavení
Užijte si bohatou televizní zábavu se Skylink Live TV na měsíc zdarma

Díky službě Skylink Live TV můžete na jeden měsíc nezávazně vyzkoušet televizi přes internet od společnosti Skylink. Velmi snadno si tak bezplatně otestujete bohaté možnosti digitální televize, která vedle 68 oblíbených TV kanálů vysílaných v SD nebo HD kvalitě také navíc nabízí sedmidenní archiv odvysílaných pořadů i videopůjčovnu s desítkami titulů. K provozu televizní služby Skylink Live TV nepotřebujete satelitního techniku, ale pouze stabilní internetové připojení od jakéhokoliv poskytovatele. Oblíbené filmy, seriály, dokumenty, sportovní události, ale i další TV pořady budete... celý článek.

Důležité aktuality ze světa internetové televize dostupné na jednom místě

Prohlédněte si všechny zajímavé aktuality a nejdůležitější informace ze světa televize přes internet


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz