Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Více o webu televize přes internet

Celá redakce webu televize přes internet patří mezi velké filmové fandy a nadšence do moderních technologií. Z toho důvodu pro vás pravidelně připravujeme informace o digitální televizi přes internet, která patří mezi moderní online platformy v šíření televizního signálu společně s celou řadou pokročilých funkcí. Na jednom místě přinášíme nezávislé informace o nabídce a cenách jednotlivých provozovatelů IPTV televize na českém trhu. Našim úkolem je nabídnout dostatek informací a umožnit rychlé srovnání veřejně dostupných nabídek pro snadný výběr vhodné služby v nejlepším poměru ceny a výkonu.


Proč uživatelé využívají srovnávací web televizepresinternet.cz

Zjistěte 4 důvody, proč ostatní návštěvníci používají právě náš web při volbě internetové televize

 • Úspora času při hledání službyÚspora času při hledání služby
  S kompletním přehledem dostupných služeb vám ušetříme drahocenný čas strávený jejich hledáním
 • Rychlé a přehledné porovnáníRychlé a přehledné porovnání
  Jednoduché srovnání, se kterým vyberete službu s ideálním poměrem ceny a výkonu během pár minut
 • Nezávisle a bez podmínekNezávislý srovnávač bez podmínek
  Nechceme žádné osobní údaje a nebudeme vám nic nabízet. Naše služby poskytujeme bezplatně
 • Přehled o akčních nabídkáchOkamžitý přehled o akcích i slevách
  Sledujeme za vás aktuální ceny, důležité slevy nebo výhodné akce. S námi tak můžete jednoduše ušetřit

Všeobecné podmínky používání webu TelevizePresInternet.cz

Základní popis služby / Obsah webu televizepresinternet.cz funguje jako srovnávač veřejně dostupných produktů nebo služeb a má výhradně informativní charakter. Provozovatel webu není poskytovatelem žádného z produktů či služeb.

Autorská práva / Pokud zpravidla není uvedeno jinak, veškerá autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům na webu náleží vždy provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které mohou být na webu zobrazeny, přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem nebo jejich produktů.

Ochrana osobních údajů / Jako provozovatel webu nesbíráme žádné osobní či neosobní údaje o uživatelích stránek jako cookie, IP adresy apod. Nicméně na webu mohou být použity aplikace třetích stran, které již některé neosobní informace mohou využívat např. pro přesné cílení nebo zobrazovaní reklamy. Více informací o souborech cookies.

Způsob financování webu / Peníze na provoz stránek nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme obdržet i provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna není hrazena z peněz uživatelů, ale je vždy stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby nabízí (stejně jako např. reklamy na internetu, v televizi, rádiu...).

Omezení odpovědnosti provozovatele / I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou pouze orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatel webu neodpovídáme za případnou škodu nebo i jinou újmu, která může vzniknout při použití těchto stránek a zároveň nenese odpovědnost za obsah cizích stránek, na které je dále odkazováno.


Chcete vědět o digitální televizi přes internet mnohem více?

Prohlédněte si nejdůležitější témata, kterým se ve spojení s internetovou televizí věnujeme


Kontakt a fakturační údaje

Pokud se s námi chcete spojit pro získání podrobnějších informací k televizi přes internet, nebo z důvodu případné spolupráce, můžete nás velmi snadno kontaktovat přímo na info@televizepresinternet.cz Jestliže to bude možné, rádi vám plně vyhovíme.


Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz