Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Seznam recenzí internetových televizí dostupných kdekoliv po ČR

Přečtěte si recenze a vyberte nejlepší způsob, jak pohodlně sledovat televizi na Smart TV, počítači i mobilu

Nová digitální televize Vodafone TV se vám maximálně přízpůsobí. Sledujte televizní vysílání kdykoliv i kdekoliv...
Recenze internetové televize Vodafone TV

S internetovou televizi Vodafone TV budete pohodlně sledovat velmi bohatou nabídku TV pořadů v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách. Kromě toho si celou řadu českých, slovenských a zahraničních stanic s Vodafone TV užijete v atraktivní HD kvalitě, jakýkoli pořad si pustíte až 7 dní zpětně, kdykoliv pak pozastavíte i přetočíte či jednoduše nahrajete do vzdáleného cloudu pro jejich pozdější přehrání. Lze také využít přístup do online videotéky... celá recenze.

Využijte moderní IPTV službu NejPřipojení TV a sledujte oblíbené české, slovenské či zahraniční televizní kanály na celé řadě rozmanitých zařízení...
Recenze internetové televize NejPřipojení TV

V nabídce nejnovější televizní služby NejPřipojení TV najdete nejen základní, ale zároveň také pokročilý TV tarif, které jednoduše rozšíříte o další zajímavé televizní kanály formou volitelné nabídky několika zajímavých doplňkových TV balíčků. Hlaví předností IPTV služby NejPřipojení TV je ovšem bohatá podpora řady rozmanitých zařízení (Smart TV, set-top box, počítač, tablet, smartphone, herní konzole apod.), na kterých můžete v pohodlí domova nebo kdekoliv na cestách sledovat oblíbené české, slovenské nebo zahraniční... celá recenze.

Vyzkoušejte novou značku na trhu v podobě internetové televize Telly TV a užijte si s celou rodinou velmi bohatou nabídku moderní digitální zábavy...
Recenze internetové televize Telly TV

Vedle velkého množství rozmanitých TV kanálů je také samozřejmostí podpora vysokého rozlišení, velmi moderní uživatelské rozhraní napříč aplikacemi nebo dostupným set-top boxem, a to včetně mnoha dalších služeb. Mezi ty největší přednosti Telly TV patří exkluzivní sportovní přenosy Premier League, Serie A, Bundesliga, LaLiga, Sky Bet Championship, FA Cup, ATP a mnohé další, které budete denně sledovat na kanálech Digi Sport i Premier Sport... celá recenze.

Společnost PODA dlouhodobě známá jako spolehlivý provozovatel internetového připojení nově poskytuje i internetovou TV, kterou můžete sledovat na jakékoliv...
Recenze internetové televize PODA TV

S internetovou televizí PODA TV už spolehlivě nepropásnete žádný atraktivní film, oblíbený rodinný seriál, zajímavý dokument, očekávané sportovní utkání nebo jakýkoliv další TV pořad. Kdykoliv zapnete PODA TV tak můžete vedle sledování aktuálního TV vysílání snadno přehrát také již odvysílaný TV pořad až 7 dní zpětně včetně možnosti přetáčení nevhodných pasáží. S internetovou televizí PODA si užijete sledování TV stanic na několika zařízeních zároveň. Ke sledování využijete Smart TV (Samsung, LG) i Android TV... celá recenze.

Doposud si mohli online službu Live TV vychutnat pouze zákazníci satelitní televize Skylink. Aktuálně je už chytrá televize dostupná i přes internetové připojení...
Recenze internetové televize Skylink Live TV

Moderní televizi přes internet Skylink Live TV můžete nezávisle sledovat až na čtyřech různých zařízeních, mezi které patří mobil, tablet, počítač či vybrané typy Smart TV (Samsung, LG, JVC, Hitachi, Toshiba, Hyundai, Gogen, Orava). Díky IPTV set-top boxu Tesla MediaBox budete pak navíc rozmanitou nabídku televizních programů Skylink Live TV sledovat na jakémkoliv běžné televizi s HDMI nebo AV výstupem. Set-top box je možné u televizního... celá recenze.

Při zřízení služby Lepší TV se nemusíte zatěžovat volbou, který programový balíček je ten nejlepší a nejvýhodnější, protože zde za jednotnou cenu získáte 160 TV stanic...
Recenze internetové televize Lepší TV

S televizí přes internet Lepší TV máte běžně k dispozici i řadu nadčasových funkcí, se kterými budete sledovat vybrané televizní pořady až 100 dní zpětně po jejich odvysílání. Kdykoliv usednete k televizoru, tak už konečně nemusíte řešit přesný vysílací čas, ale jednoduše si pustíte film, seriál, dokument nebo sportovní záznam a další televizní pořad, který byl v nedávné době odvysílán. Živě vysílaný pořad můžete velmi snadno pozastavit, přetočit... celá recenze.

Digitální televize O2 TV zároveň funguje i jako vstupenka do světa exkluzivního sportu...
Recenze internetové televize O2 TV

Vstupte do světa digitální televize O2 TV a sledujte tak nekonečnou televizní zábavu s řadou oblíbených kanálů, které navíc rozšíříte o doplňkové balíčky se zaměřením na sport, filmy i cizojazyčné programy. K provozu televize přes internet O2 TV potřebujete jen spolehlivé připojení k internetu od jakéhokoliv poskytovatele s minimální rychlostí 7 Mb/s. Pokud již využíváte některé další služby od O2 jako mobilní tarif a internet, pak snadno ušetříte... celá recenze.

S moderní T-Mobile televizí budete na obrazovce Smart TV, počítače, smartphonu nebo tabletu sledovat bohatou škálu českých i zahraničních TV programů...
Recenze internetové televize T-Mobile TV

T-Mobile digitální TV budete sledovat na obrazovce jakékoliv televize s HDMI nebo AV rozhraním za pomoci kompaktního a elegantního IPTV set-top boxu. Jestliže chcete sledovat T-Mobile TV nezávisle na dvou televizorech zároveň, je nutné ke stejnému tarifu pořídit i druhý set-top box. Televizi přes internet dále pustíte v klasickém PC či notebooku přes webové rozhraní. Samozřejmě můžete počítat s podporou mobilů i tabletů se systémem Android a iOS, pro které máte plně k dispozici oblíbenou a moderní aplikací... celá recenze.

Televize přes internet Sledování TV se řadí mezi cenově dostupné IPTV služby, která nabízí dostatek zajímavých televizních programů i celou řadu vychytávek...
Recenze internetové televize Sledování TV

S internetovou televizí Sledování TV se můžete kdykoliv vrátit v čase, zastavit nebo spustit sledovaný film, seriál, dokument či sportovní pořad od začátku. Jestliže zmeškáte oblíbený pořad, můžete si jej během 7 dní velmi jednoduše přehrát. Vybrané TV pořady si můžete zároveň uložit na delší dobu za pomoci osobních nahrávek, pro které máte k dispozici až 120 hodin po 3 měsíce. Na vybraných kanálech můžete sledovat pořady s původní audio... celá recenze.

S internetovou televizí Kuki se můžete opravdu jednoduše rozhodnout, které TV kanály budete pravidelně sledovat...
Recenze internetové televize Kuki TV

IPTV televize Kuki TV funguje na zcela libovolném internetovém připojení od jakéhokoliv spolehlivého poskytovatele. Kuki TV přizpůsobuje kvalitu obrazu rychlosti internetové linky a vystačí si tedy s běžným připojením o rychlosti přibližně 2 Mb/s, nicméně pro sledování televizních programů v HD kvalitě už budete potřebovat rychlost 12 Mb/s. Snadno tak budete televizi přes internet používat nejen kdekoliv po České republice, ale zároveň i po celé Evropské unii například během vaší dovolené nebo pracovní cesty... celá recenze.

Využijte internetovou televizi Nordic TV a velmi jednoduše sledujte zajímavou programovou nabídku, u které se vždy spolehlivě zabaví celá rodina...
Recenze internetové televize Nordic TV

S televizi přes internet Nordic TV objevíte překvapivou volnost, už nemusíte pro oblíbený program včas pospíchat domů, ale na všechny nejzajímavější TV pořady se můžete dívat 7 dní zpětně. Se zpětným přehráváním vám konečně nic důležitého neuteče. Nejoblíbenější filmy, seriály, dokumenty či sportovní záznamy si navíc můžete v rozsahu 20 hodin nahrát na vzdálené úložiště, kde je pak máte k dispozici po dobu 1 měsíce. Využívat budete opravdu přehledné EPG s podrobnými informacemi o všech vysílaných pořadech... celá recenze.

Nová digitální online televize ČÍČO TV přichází s cenově dostupnou IPTV službou pro celou rodinu...
Recenze internetové televize ČÍČO TV

Digitální televize ČÍČO patří mezi technologie budoucnosti, a velmi jednoduše budete sledovat nejenom lineární živé televizní vysílání, ale zároveň si pustíte jakýkoliv již odvysílaný pořad až 7 dní zpětně. Právě běžící TV pořad kdykoliv pozastavíte nebo pustíte zcela od začátku, k dispozici máte dokonce i 60 hod. vlastního nahrávání, které vám zcela zajistí naprostou svobodu v čase. Navíc v rámci rodiny jistě oceníte snadno nastavitelné uživatelské profily a možnost sledování TV vysílání na několika zařízeních najednou... celá recenze.

Zobrazit další recenze IPTV

3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz