Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Kombinujte dostupné služby od O2 a zároveň tak velmi jednoduše ušetřete při sledování digitální televize O2TV

S digitální televizí O2TV budete prostřednictvím internetu sledovat bohatou nabídku oblíbených televizních stanic. Mezi více než 90 TV kanály najdete celou řadu českých, slovenských nebo zahraničních kanálů (filmové, dětské, dokumentární, sportovní, hudební zpravodajské apod.), které v řadě případu budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Samotnou nabídku jednotlivých programových tarifů můžete navíc jednoduše rozšířit o tématické balíčky se zaměřením na filmy, sport nebo zahraniční kanály.

Kombinujte služby od O2 a ušetřete při sledování digitální televize O2TV

Digitální televize O2TV navíc přináší i celou řadu moderních funkcí jako např. zpětné zhlédnutí až 7 dní zpětně, nahrávání vybraných pořadů, filmy vysílané v původním znění i možnost sledovat O2TV na televizi, počítači, tabletu nebo mobilu. Mezi zajímavé benefity patří i špičkové sportovní kanály s řadou velmi zajímavých utkání, které budete sledovat v multidimenzi, kde si sami vyberete vhodný zápas s možností přepínání kamer. K dispozici máte i O2 videotéku s bohatou nabídkou atraktivních filmových titulů. Možnosti O2TV můžete snadno porovnat s dalšími internetovými televizemi, které jsou dostupné na trhu.

K provozu televizní služby potřebujete jakékoliv stabilní internetové připojení. Cena digitální televize O2TV začíná na částce 399 Kč měsíčně u nejlevnějšího tarifu. Nicméně pokud již využíváte produkty O2, pak při spojení dvou různých služeb získáte slevu 100 Kč, a pokud k této dvojici přidáte i třetí službu (např. internet, mobilní volání...), potom pravidelně ušetříte velmi příjemných 200 Kč.

Tématické články

Digitální televize O2 TV bude fungovat i bez IPTV set-top boxu na chytrých televizorech Samsung a LG

Užívejte si sledování videa bez čerpání mobilních dat a sledujte jednoduše internetovou televizi s Vodafone Pass bez omezení

Vyberte si nejlevnější IPTV službu na trhu a sledujte oblíbené TV programy současně na televizi, počítači a mobilu

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz