Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Nenechte si ujít nejlepší světový fotbal i tenis na kanálu Premier Sport, který můžete sledovat na internetové TV Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV společně s řadou dalších sportovních stanic na 3 měsíce zdarma

S novým placeným sportovním kanálem Premier Sport budete vedle nejvyšší anglické fotbalové ligy Premier League pravidelně sledovat i přenosy druhé nejvyšší anglické ligy Sky Bet Championship a skotské nejvyšší Premiership. Můžete se tak těšit na přímé přenosy, záznamy, magazíny a studia z opravdu atraktivní anglické fotbalové soutěže, které ocení každý sportovní fanoušek.

Nejlepší světový fotbal i tenis na sportovních kanálech Premier Sport a Digi Sport

Společnost Digi TV je už několik let držitelem vysílacích práv k anglické lize Premier League pro Českou i Slovenskou republiku a nově zakoupila práva i pro následující tři sezóny. Společně s nejžádanější fotbalovou ligou Premier League nadále vlastní vysílací práva na španělskou La Ligu, první německou Bundesligu, italskou Serii A nebo anglický pohár FA Cup, které si vychutnáte naplno na sportovních kanálech Premier Sport a Digi Sport v pohodlí vašeho domova na obrazovce televizoru v lákavé HD kvalitě.

Pokud si navíc nevystačíte s bohatým fotbalovým maratonem, pak z nabídky sportovních kanálů Premier Sport a Digi Sport můžete sledovat i celou řadu tenisových turnajů ATP Masters 1000, ATP 500 Series, ATP 250 Series nebo turnaj mistrů ATP World Tour Finals. Sportovní stanice řady Digi Sport navíc nabízí i spoustu dalších sportovních zážitků (WTA, Ligue 1, NHL, Enfusion Live, Speedway GP, Formule 1, Rallycross, Sidecarcross, ale i další sporty.

Všechny dostupné sportovní kanály Premier Sport a Digi Sport si pak naplno užijete v atraktivní HD kvalitě na internetové televizi Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV ve výhodné akci na 3 měsíce zdarma. Prémiové sportovní TV kanály najdete v tématickém balíčku Sport nebo v programovém tarifu Maxi.

Internetová televize Digi2GO a satelitní televize Digi TV nově spadá pod společnou značku Telly TV.

Tématické články

Využijte vaše stávající připojení k internetu a vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma

Získejte u Digi2GO filmovou a seriálovou stanici HBO na půl roku zdarma jako atraktivní bonus

Využijte Černý pátek pro objednání balíčku Maxi u satelitní a internetové televize Digi TV jen za 599 Kč, po celou dobu dvouletého úvazku tak měsíčně ušetříte 250 Kč

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz