Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Využijte slevový kód a sledujte internetovou televizi Nordic TV výhodně po čtvrt roku s 50% slevou

Všichni noví zákazníci mohou u společnosti Nordic Telecom obdržet výhodně internetovou televizi Nordic TV s 50% slevou na čtvrt roku. Pro získání této štědré nabídky stačí, když při objednání televize přes internet zadáte během objednávkového procesu promo kód "volnost". Nabídka poloviční slevy na tři měsíce se vztahuje na oba dostupné televizní tarify (80+, 120+).

Získejte internetovou televizi Nordic TV na čtvrt roku s 50% slevou

IPTV televize Nordic TV přináší zajímavou nabídku českých, slovenských i zahraničních televizních stanic, se kterými budete sledovat zábavné filmy, oblíbené seriály, úchvatné dokumenty nebo dechberoucí sportovní zápasy. S internetovou televizí si všechny TV pořady naplno užijete nejen v reálném čase, ale zároveň až týden po jejich odvysílání. S Nordic TV vám už prostě žádný zajímavý pořad v televizi neuteče.

Kromě toho se můžete na internetovou televizi Nordic TV dívat zcela nezávisle až na 4 registrovaných zařízeních (Smart TV, počítač, mobilní telefon, tablet), které běžně používáte v jedné domácnosti. Službu budete navíc používat bez zbytečných smluv a závazků.

Tématické články

Sledujte atraktivní sportovní momenty se Skylink Live TV a fanděte před televizní obrazovkou oblíbenému týmu

Vychutnejte si naplno digitální zábavu ve vašem obývacím pokoji na velké obrazovce nového moderního televizoru

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce

Prozkoumejte recenze internetových televizí a vyberte nejlepší způsob, jak sledovat televizní vysílání na Smart TV, počítači, mobilu nebo tabletu


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz