Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Zkus, co umí internetová televize Kuki a otestuj startovací tarif beze smluv a závazků za 100 Kč měsíčně

Z nabídky IPTV televize Kuki TV můžete vybírat ze dvou televizních tarifů s označením Kuki Menší a Kuki Větší, které se vzájemně liší zejména nabídkou a počtem dostupných TV programů. Nově však tyto tarify doplnil i startovací tarif s názvem Kuki Start, který se od původní TV nabídky výrazněji odlišuje. Pojďme se na hlavní rozdíly tohoto tarifu blíže podívat.

Vyzkoušejte startovací tarif IPTV Kuki za 100 Kč beze smluv a závazků

Mezi hlavní změny patří pevně daná nabídka televizních kanálů, které nelze měnit, tak jako je tomu u původních tarifů. S tarifem Kuki Start získáte 42 TV kanálů, které budete sledovat v běžné SD kvalitě. Zásadní změnou je zároveň zasažena i oblíbená služba zpětného zhlédnutí, kde můžete sledovat pořady po jejich odvysílání až 24 hodin zpětně místo obvyklých 168 hodin. Největší nevýhodou je ovšem absence přehrávání na PC a mobilních zařízeních.

I přes řadu omezení může Kuki Start zaujmout i mnohé začínající uživatele, kteří chtějí televizi přes internet vyzkoušet a využít zajímavé možnosti IPTV televize (velká nabídka TV stanic, zpětné zhlédnutí, zastavení živého vysílání, vrácení pořadu na začátek, online videotéka apod.) zejména oproti běžnému pozemnímu vysílání. Tarif Kuki Start vychází na 100 Kč měsíčně, službu beze smluv a závazků můžete navíc velmi jednoduše i kdykoliv zrušit.

Tématické články

Vyberte si vhodný programový tarif z nabídky internetové televize Kuki TV a sledujte televizi prvních 14 dní zdarma

Vyberte si nejlevnější IPTV službu na trhu a sledujte oblíbené TV programy současně na televizi, počítači a mobilu

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce

Prozkoumejte recenze internetových televizí a vyberte nejlepší způsob, jak sledovat televizní vysílání na Smart TV, počítači, mobilu nebo tabletu


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz