Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly

Satelitní televize Digi TV a internetová televize Digi2GO se od prvního dubna 2020 představí divákům pod společným názvem Telly TV. Stávající zákazníci mohou nadále beze změny využívat stávající nabídku, nebo se rozhodnout ke změně a jednoduše přejít na novou služby Telly. Pro všechny nové zákazníky má Telly TV připravenou uživatelsky i cenově zajímavou nabídku, která přináší bohatou televizní zábavu na obrazovky všech televizorů.

Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly

Z nabídky satelitní a internetové televize Telly můžete aktuálně vybírat ze tří balíčků označených Malý, Střední a Velký, které se vzájemně liší množstvím i skladbou TV kanálů. Zároveň lze samostatně dokoupit také speciální balíček se zaměřením na filmovou zábavu v podobě oblíbených stanic z rodiny HBO nebo i sportovní balíček, který mimo jiné nabízí elitní fotbalové soutěže jako Premier League, LaLiga, Bundesliga či Serie A.

Všechny pořady na internetové televizi Telly budete nově sledovat s úsporným kodekem H.265, který oproti Digi TV / Digi2GO přináší poloviční zátěž na vaše internetové připojení. V budoucnu tak bude snadné přijít s IPTV službou, která přinese vysoké 4K UHD rozlišení do vašich obývacích pokojů. Kromě toho se pak můžete těšit na vylepšenou aplikaci pro vaše mobilní telefony a tablety se systémem iOS či Android včetně Smart TV Samsung, která přináší nový design a zároveň uživatelsky intuitivnější ovládání.

Tématické články

Nalaďte si telku Telly TV, která nic neskrývá a jednoduše získejte 3 měsíce naplno, a to včetně dárkového balíčku

Vyzkoušejte ještě dnes IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

S televizí přes internet Telly TV si na maximum užijete programový balíček pro všechny sportovní fandy

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce

Prohlédněte si recenze oblíbených Smart TV dostupných na trhu a sledujte internetovou televizi na velké obrazovce moderní TV s řadou funkcí


Přehled oblíbených IPTV poskytovatelů dostupných kdekoliv po celé ČR

Prozkoumejte seznam IPTV / OTT operátorů a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz