Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Nalaďte si telku Telly TV, která nic neskrývá a jednoduše získejte 3 měsíce naplno, a to včetně dárkového balíčku

S oblíbenou internetovou televizí Telly TV (dříve Digi TV) získáte v akci 3 měsíce sledování naplno. Klidně si tak můžete vybrat nejlevnější televizní balíček a tři měsíce sledovat plnou programovou nabídku, ve které najdete přes 120 TV programů (z toho cca 70 kanálů budete sledovat v HD kvalitě). IPTV služba Telly TV před vámi nic neskrývá, proto si moderní TV zábavu snadno vychutnáte zcela bez závazku. Naprostou samozřejmostí digitální TV je archiv vysílání s možností zpětného zhlédnutí již odvysílaných filmů až 7 dní zpětně, nahrávání vybraných pořadů, pauza v živém vysílání i přetáčení nebo schopnost sledování TV až na 4 zařízeních najednou.

Nalaďte si telku Telly TV a jednoduše získejte 3 měsíce naplno včetně dárkového balíčku

Vedle rozšířené nabídky programů si pro všechny nové zákazníky digitální televize Tell TV zároveň připravila také zajímavý dárkový balíček. Součástí dárkového balíčku je užitečná powerbanka a sada ponožek. Všem novým zákazníkům tak udělá radost powerbanka Xiaomi Redmi Powerbank White o kapacitě 10000 mAh, která je ideální k dobíjení chytrých mobilních telefonů všude tam, kde nemáte aktuálně přístup k zásuvce. Dárkový balíček v ceně 570 Kč můžete uplatnit jednou, hradíte pouze jeho dopravu přes Zásilkovnu.

Vedle bohaté programové nabídky mnoha zábavných i zajímavých televizních programů patří mezi největší benefity internetové televize Telly TV především exkluzivní sportovní přenosy Premier League, Bundesliga, Serie A, Sky Bet Championship, LaLiga, UFC, FA Cup, ATP a mnohé další, které budete denně sledovat na TV kanálech Digi Sport a Premier Sport v atraktivní HD kvalitě.

Tématické články

S televizí přes internet Telly TV si na maximum užijete programový balíček pro všechny sportovní fandy

Vyzkoušejte ještě dnes IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se nově mění na značku Telly

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce

Prohlédněte si recenze oblíbených Smart TV dostupných na trhu a sledujte internetovou televizi na velké obrazovce moderní TV s řadou funkcí


Přehled oblíbených IPTV poskytovatelů dostupných kdekoliv po celé ČR

Prozkoumejte seznam IPTV / OTT operátorů a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz