Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

IPTV služba Telly TV přináší na obrazovky vašich televizorů, tabletů, telefonů nebo stolních a přenosných počítačů bohatou nabídku televizní zábavy. Kromě živého TV vysílání můžete všechny odvysílané televizní programy sledovat až 7 dní zpětně. K dispozici máte přes 120 stanic, ze kterých cca 70 televizních programů budete běžně sledovat v atraktivní HD kvalitě. Vybírat můžete ze tří základních programových nabídek, které se vzájemně liší skladbou i počtem kanálů, ty dále doplňují volitelné balíčky se zaměřením na filmové a sportovní fandy. S internetovou televizí Telly TV se můžete těšit nejen na nové televizní kanály, ale i zajímavý věrnostní program a nezávaznou smlouvu.

Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

Ke sledování nové televize přes internet Telly TV potřebujete pouze stabilní internetové připojení, nainstalovanou aplikaci pro některé z podporovaných zařízení (Smart TV Samsung, Android TV, Apple TV, smartphony...), či využít dostupný IPTV set-top box Arris určený k jakémukoliv běžnému televizoru.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete jednoduše internetovou televizi Telly TV bez závazků vyzkoušet až na 30 dní zdarma. Po vyplnění potřebných údajů získáte přihlašovací údaje společně s podrobným návodem pro přihlášení do Telly. Neváhejte a sledujte plnou nabídku Telly TV po celý měsíc zcela zdarma.

Tématické články

S televizí přes internet Telly TV si na maximum užijete programový balíček pro všechny sportovní fandy

Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz