Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

IPTV služba Telly TV přináší na obrazovky vašich televizorů, tabletů, telefonů nebo stolních a přenosných počítačů bohatou nabídku televizní zábavy. Kromě živého TV vysílání můžete všechny odvysílané televizní programy sledovat až 7 dní zpětně. K dispozici máte přes 120 stanic, ze kterých cca 70 televizních programů budete běžně sledovat v atraktivní HD kvalitě. Vybírat můžete ze tří základních programových nabídek, které se vzájemně liší skladbou i počtem kanálů, ty dále doplňují volitelné balíčky se zaměřením na filmové a sportovní fandy. S internetovou televizí Telly TV se můžete těšit nejen na nové televizní kanály, ale i zajímavý věrnostní program a nezávaznou smlouvu.

Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

Ke sledování nové televize přes internet Telly TV potřebujete pouze stabilní internetové připojení, nainstalovanou aplikaci pro některé z podporovaných zařízení (Smart TV Samsung, Android TV, Apple TV, smartphony...), či využít dostupný IPTV set-top box Arris určený k jakémukoliv běžnému televizoru.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete jednoduše internetovou televizi Telly TV bez závazků vyzkoušet až na 30 dní zdarma. Po vyplnění potřebných údajů získáte přihlašovací údaje společně s podrobným návodem pro přihlášení do Telly. Neváhejte a sledujte plnou nabídku Telly TV po celý měsíc zcela zdarma.

Tématické články

S televizí přes internet Telly TV si na maximum užijete programový balíček pro všechny sportovní fandy

Nalaďte si telku Telly TV, která nic neskrývá a jednoduše získejte 3 měsíce naplno, a to včetně dárkového balíčku

Připravte se na změnu internetové televize Digi2GO od společnosti Digi TV, která se mění na značku Telly

Zvažujete internetovou televizi a stále si nejste jisti výběrem poskytovatele? Otestujte zdarma vybrané TV služby a jejich moderní funkce

Prohlédněte si recenze oblíbených Smart TV dostupných na trhu a sledujte internetovou televizi na velké obrazovce moderní TV s řadou funkcí


Přehled oblíbených IPTV poskytovatelů dostupných kdekoliv po celé ČR

Prozkoumejte seznam IPTV / OTT operátorů a jejich nejdůležitější vlastnosti, funkce i výhody


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz