Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené stanice na obrazovce TV, notebooku, smartphonu i tabletu

V České republice dochází na přelomu roku 2019 až 2020 (podle regionu) k ukončení současného pozemního digitálního vysílání DVB-T, které pak bude nahrazeno novým formátem DVB-T2. S přechodem na novou platformu ovšem přichází zároveň i nutný nákup nových zařízení v podobě televizoru či cenově dostupnějšího set-top boxu s podporou formátu DVB-T2 / HEVC, se kterými i nadále můžete bezplatně přijímat televizní signál přes terestrickou anténu.

Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T?

Pokud ovšem nechcete investovat do nové techniky a máte k dispozici stabilní internetové připojení, pak můžete pozemní vysílání jednoduše nahradit televizí přes internet (IPTV). Oproti terestrickému či satelitnímu vysílání získáte nejen bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů, ale i celou řadu nadčasových funkcí, se kterými se k běžnému vysílání už nebudete chtít vrátit. S televizí přes internet si kdykoliv pozastavíte aktuálně vysílaný pořad či jej přehrajete zcela od začátku, v archivu IPTV operátora máte k dispozici nedávno odvysílané pořady a počítat můžete s podporou HD rozlišení u řady kanálů. Všechny výhody televize přes internet najdete na samostatné stránce.

Služby internetové televize jsou ovšem oproti klasickému pozemnímu vysílání zpoplatněny a začínají už pod hranicí 100 Kč měsíčně. Prozkoumejte nabídku IPTV poskytovatelů působících na trhu a srovnejte jejich akční nabídky. V řadě případů můžete otestovat moderní televizi přes internet za zvýhodněnou cenu nebo dokonce i zdarma a zcela nezávazně.

Tématické články

Je lepší sledovat televizi přes klasické pozemní vysílání DVB-T2, kabelovou TV, oblíbenou satelitní televizi nebo IPTV?

Vyberte si nejlevnější IPTV službu na trhu a sledujte oblíbené TV programy současně na televizi, počítači a mobilu

Vychutnejte si naplno digitální zábavu ve vašem obývacím pokoji na velké obrazovce nového moderního televizoru

Prozkoumejte recenze internetových televizí a vyberte nejlepší způsob, jak sledovat televizní vysílání na Smart TV, počítači, mobilu nebo tabletu


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   O webu

Copyright 2019 - 2021 TelevizePresInternet.cz