Televize přes internet


Digitální televize přes internet

Jak spolehlivě přijímat digitální televizní vysílání bez terestrické antény nebo satelitní paraboly? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené kanály na obrazovce TV, počítače, mobilu i tabletu.


Archiv vybraných článků se zaměřením na digitální televizi přes internet

Prozkoumejte zajímavé články ke všemu, co se týká internetové televize za posledních 12 měsíců

Užívejte si sledování videa bez čerpání mobilních dat a sledujte tak internetovou TV s Vodafone Pass bez omezení
Sledujte internetovou TV s Vodafone Pass bez čerpání mobilních dat

Se službou Vodafone Pass konečně nemusíte počítat mobilní data a můžete bez obav sledovat vybrané internetové televize bez čerpání mobilních dat z vašeho datového tarifu. Vybrat si můžete měsíční Video Pass za 199 Kč nebo denní Video Pass za 19 Kč, se kterými budete pohodlně sledovat televizi přes internet na smartphonu i tabletu a přitom si nelámat hlavu... celý článek.

Digitální televize O2 TV bude fungovat i bez IPTV set-top boxu na chytrých televizorech Samsung a LG
Sledujte O2 TV bez IPTV set-top boxu na chytrých televizorech Samsung a LG

Oblíbenou digitální televizi O2 TV nabitou bohatou nabídkou rozmanitých televizních pořadů včetně zajímavých funkcí můžete sledovat na celé řadě mobilních zařízeních, počítači nebo běžné televizi skrze IPTV set-top box, multimediální centrum Google Chromecast a herní konzoli... celý článek.

Vyberte si vhodný programový tarif z nabídky internetové televize Kuki TV a sledujte televizi prvních 14 dní zdarma
Internetová televize Kuki TV na prvních 14 dní zdarma

V nabídce internetové televize Kuki TV najdete 3 programové tarify s rozdílnou nabídkou televizních stanic. Tarif Kuki Start za 100 Kč měsíčně s neměnnou nabídkou 42 TV kanálů, Kuki Menší za 200 Kč měsíčně s volně upravitelnými 15 (celkem 30) TV kanály a tarif Kuki Větší za 400 Kč měsíčně s volitelnými 30 (celkem 60) TV kanály. Při výběru jakéhokoliv programového tarifu pak budete sledovat IPTV televizi Kuki TV prvních 14 dní zcela zdarma... celý článek.

Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně
Vyzkoušejte IPTV službu Telly TV v plné nabídce na 30 dní zcela zdarma a nezávazně

IPTV služba Telly TV přináší na obrazovky vašich televizorů, tabletů, telefonů nebo stolních a přenosných počítačů bohatou nabídku televizní zábavy. Kromě živého TV vysílání můžete všechny odvysílané televizní programy sledovat až 7 dní zpětně. K dispozici máte přes 120 stanic, ze kterých cca 70 televizních programů budete běžně sledovat v atraktivní HD kvalitě. Vybírat můžete ze tří základních programových nabídek, které se vzájemně liší skladbou i počtem kanálů, ty dále doplňují volitelné balíčky se zaměřením... celý článek.

Kombinujte dostupné služby od O2 a zároveň tak velmi jednoduše ušetřete při sledování digitální televize O2TV
Kombinujte služby od O2 a ušetřete při sledování digitální televize O2TV

S digitální televizí O2TV budete prostřednictvím internetu sledovat bohatou nabídku oblíbených televizních stanic. Mezi více než 90 TV kanály najdete celou řadu českých, slovenských nebo zahraničních kanálů (filmové, dětské, dokumentární, sportovní, hudební zpravodajské apod.), které v řadě případu budete sledovat v atraktivním HD rozlišení. Samotnou nabídku jednotlivých programových tarifů můžete navíc jednoduše rozšířit o tématické balíčky se zaměřením na filmy, sport nebo zahraniční kanály... celý článek.

Sledujte nejlepší ostrovní fotbal na nové sportovní stanici Premier Sport přes internetovou televizi T-Mobile TV
Sledujte fotbal na stanici Premier Sport přes internetovou televizi T-Mobile TV

Fotbaloví fandové mohou od srpna sledovat na T-Mobile televizi zcela nový sportovní kanál Premier Sport, kde si vychutnají ten nejlepší ostrovní fotbal. Těšit se tak mohou na živé přenosy anglické Premier League, zápasy druhé ligy Sky Bet Championship a jedinečná utkání skotské Premiership. Všechny zápasy si tak naplno vychutnáte v pohodlí obývacího pokoje přímo na velké obrazovce moderní televize, počítače, mobilu či tabletu... celý článek.

Sledujte vaše oblíbené filmy, seriály, dokumenty, sportovní zápasy, zpravodajství a mnohé další pořady na přenosné multimediální televizi FrameXX JAZZ se službou Zapni TV
Sledujte TV pořady na přenosné televizi FrameXX JAZZ s IPTV službou Zapni TV

V nabídce internetové televize Zapni TV najdete all-in-one přenosné zařízení v podobě multimediální televize FrameXX JAZZ, se kterou budete doma nebo na cestách sledovat oblíbené české, slovenské či zahraniční TV pořady. WiFi TV přijímač zároveň umožňuje také poslech internetových rádií, přehrávání hudby a videa z domácí sítě, prohlížení internetových stránek a další... celý článek.

Otestujte IPTV online televizi Lepší TV na první měsíc za pouhou 1 Kč. Využijte ověřenou službu zcela bez závazků, kterou můžete kdykoliv jednoduše změnit nebo zrušit
Otestujte IPTV online televizi Lepší TV na první měsíc za pouhou 1 Kč

Při využití televize přes IPTV službu Lepší TV získáte přístup k online vysílání 102 televizních stanic (více než 50 kanálů můžete sledovat v HD kvalitě), se kterými se spolehlivě zabaví každý člen vaší rodiny. S Lepší TV velmi snadno objevíte výhody sledování televize přes internet, kde máte plně k dispozici až 30 denní archiv odvysílaných pořadů, neomezené nahrávání, timeshift, pauzu v živém vysílání, bohatou videotéku a řadu nadčasových funkcí... celý článek.

Nenechte si ujít nejlepší světový fotbal i tenis na kanálu Premier Sport, který můžete sledovat na internetové TV Digi2GO nebo satelitní televizi Digi TV společně s řadou dalších sportovních stanic na 3 měsíce zdarma
Nejlepší světový fotbal i tenis na sportovních kanálech Premier Sport a Digi Sport

S novým placeným sportovním kanálem Premier Sport budete vedle nejvyšší anglické fotbalové ligy Premier League pravidelně sledovat i přenosy druhé nejvyšší anglické ligy Sky Bet Championship a skotské nejvyšší Premiership. Můžete se tak těšit na přímé přenosy, záznamy, magazíny a studia z opravdu atraktivní anglické fotbalové soutěže, které ocení každý... celý článek.

Získejte u Digi2GO filmovou a seriálovou stanici HBO na půl roku zdarma jako atraktivní bonus
Získejte u Digi2GO prémiovou stanici HBO na půl roku zdarma jako bonus

Pokud u internetové televize Digi2GO objednáte prémiový balíček HBO, který obsahuje stanice HBO HD, HBO2 HD a HBO3 HD získáte prvních šest měsíců jako bonus zdarma. Běžná cena prémiové stanice HBO je 199 Kč měsíčně. Nabídku doplňkového balíčku HBO mohou využít stávající i noví zákazníci se základním balíčkem při uzavření či prodloužení smlouvy na dvouleté období. Součástí balíčku není neomezený přístup ke kanálu HBO z počítače, mobilu a tabletu v podobě online služby HBO Go, kterou lze získat za... celý článek.

Využijte slevový kód a sledujte internetovou televizi Nordic TV výhodně po čtvrt roku s 50% slevou
Získejte internetovou televizi Nordic TV na čtvrt roku s 50% slevou

Všichni noví zákazníci mohou u společnosti Nordic Telecom obdržet výhodně internetovou televizi Nordic TV s 50% slevou na čtvrt roku. Pro získání této štědré nabídky stačí, když při objednání televize přes internet zadáte během objednávkového procesu promo kód "volnost". Nabídka poloviční slevy na tři měsíce se vztahuje na oba dostupné televizní tarify... celý článek.

Zkus, co umí internetová televize Kuki a otestuj startovací tarif beze smluv a závazků za 100 Kč měsíčně
Vyzkoušejte startovací tarif IPTV Kuki za 100 Kč beze smluv a závazků

Z nabídky IPTV televize Kuki TV můžete vybírat ze dvou televizních tarifů s označením Kuki Menší a Kuki Větší, které se vzájemně liší zejména nabídkou a počtem dostupných TV programů. Nově však tyto tarify doplnil i startovací tarif s názvem Kuki Start, který se od původní TV nabídky výrazněji odlišuje. Pojďme se na hlavní rozdíly tohoto tarifu blíže podívat... celý článek.

Využijte vaše stávající připojení k internetu a vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma
Vyzkoušejte televizi Digi2GO od Digi TV nezávazně na 14 dní zdarma

Společnost Digi TV přichází s nabídkou nezávazného vyzkoušení internetové televize Digi2GO na 14 dní zdarma. Pro využití této nabídky potřebujete pouze dostatečně spolehlivé připojení k internetu a vyplnit jednoduchou registraci na stránkách televizní služby Digi TV. Po obdržení přihlašovacích údajů můžete televizi začít sledovat na počítači, tabletu či chytrém telefonu... celý článek.

Sledujte svoji oblíbenou internetovou TV v mobilu, aniž by se odečítala mobilní data z měsíčního paušálu. S balíčkem StreamOn od T-Mobile už nikdy nebudete mačkat pauzu
S balíčkem StreamOn od T-Mobile už nikdy nebudete mačkat pauzu

S balíčkem StreamOn můžete u mobilního operátora T-Mobile sledovat televizi přes internet v mobilu, aniž byste spotřebovali datový limit u svého hlasového tarifu nebo datového balíčku. Konečně tak můžete bez obav sledovat na svých mobilních zařízeních oblíbené filmy, seriály, zpravodajství i další TV pořady, a to kdykoliv a kdekoliv. Balíček StreamOn za 249 Kč měsíčně... celý článek.

Využijte Černý pátek pro objednání balíčku Maxi u satelitní a internetové televize Digi TV jen za 599 Kč, po celou dobu dvouletého úvazku tak měsíčně ušetříte 250 Kč
Využijte Černý pátek pro výhodné objednání balíčku Maxi u digitální televize Digi TV

Při objednání televizního balíčku Maxi v období 9. až 22. září 2019 získáte kompletní nabídku 110 programů (z toho 64 kanálů v HD) pouze za cenu 599 Kč měsíčně. Obvyklá cena tohoto balíčku přitom je 849 Kč měsíčně. Během dvouletého úvazku tak celkově ušetříte 6000 Kč (250 Kč měsíčně). Nabídka Černý Maxi pátek se týká nejen nových, ale i stávajících zákazníků Digi TV, kteří dosud Maxi balíček nevyužívají... celý článek.

Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T? Využijte televizi přes internet a sledujte oblíbené stanice na obrazovce TV, notebooku, smartphonu i tabletu
Jak vyřešit blížící se konec pozemního digitálního vysílání DVB-T?

Pokud ovšem nechcete investovat do nové techniky a máte k dispozici stabilní internetové připojení, pak můžete pozemní vysílání jednoduše nahradit televizí přes internet (IPTV). Oproti terestrickému či satelitnímu vysílání získáte nejen bohatou nabídku českých, slovenských a zahraničních TV kanálů, ale i celou řadu nadčasových funkcí, se kterými se k běžnému vysílání už nebudete chtít vrátit. S televizí přes internet si kdykoliv pozastavíte aktuálně vysílaný pořad nebo jej přehrajete zcela od začátku, v archivu IPTV operátora... celý článek.


3 měsíce televizní zábavy zcela NAPLNO
Vyberte nejlevnější TV balíček a sledujte více než 120 kanálů bez příplatku...

Získat IPTV výhodně


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2019 - TelevizePresInternet.cz